Πιστεύουμε ότι οι άνθρωποι πάντα κάνουν την διαφορά! Με χαμόγελο, καλή διάθεση, θετική ενέργεια και χημεία κάθε μέρα γίνεται συναρπαστική.
Η ομάδα μας βρίσκεται στην πρώτη γραμμή των γνώσεων στις τεχνικές, ανθρώπινες και περιβαλλοντικές δεξιότητες που απαιτούνται για να ανταπεξέλθει στην ύπαιθρο. Η κύρια εστίασή μας είναι η καλύτερη εξυπηρέτηση σας, με ασφάλεια και σεβασμό στο περιβάλλον.
![](https://finixadventures.com/wp-content/uploads/2023/03/167240040_5419264318144855_4798613653934448249_n-768x576.jpg)
ιδρυτής Συνοδός βουνού & οδηγός ποταμού
![](https://finixadventures.com/wp-content/uploads/2023/03/2-768x576.jpg)
αστρικός οδηγός & Ορειβάτης
![](https://finixadventures.com/wp-content/uploads/2023/03/6.jpg)
οδηγος πεζοποριας & οδηγος ποταμου